ASTM F3125, razred A325 in EN 14399: dva sistema vijačenja
ASTM A325 je danes zajet v krovni specifikaciji ASTM F3125 kot razred A325, imperialni visoko{3}}trdnostni strukturni sistem vijakov Severne Amerike. EN 14399 je evropski sistem za prednapet-konstrukcijske vijačne sklope (sistema HR in HRC). Oba sistema sta zasnovana za kritične jeklene povezave, vendar se bistveno razlikujeta v geometriji, razredih lastnosti, osnovi prednapetosti in postopkih zategovanja. Pravilna izbira je odvisna od projektne kode projekta, ne od cene.
| Vidik | ASTM F3125, razred A325 | EN 14399 (Sistem HR / HRC) |
|---|---|---|
| Veljavna pravila oblikovanja | AISC 360 in RCSC specifikacija | EN 1993-1-8 in EN 1090-2 |
| Sistem navojev | ASME B1.1 (UNC / UNF, imperial) | ISO 965 (metrično) |
| Razpon premera | 1/2 in do 1-1/2 in | M12 do M36 |
| Oznaka trdnosti | Razred A325, minimalna natezna trdnost 120 ksi (približno 827 MPa) | Razredi lastnosti 8.8 in 10.9 po ISO 898-1 |
| Osnova prednapetosti | Najmanjša napetost vijaka=0.7 x Fu x Ab (tabele RCSC) | Fp,C=0.7 x fub x As (EN 1993-1-8) |
| Sistemi prednalaganja | Kalibriran ključ, zavr--matica, indikatorji neposredne napetosti | Sistem HR (šestoglava glava), sistem HRC (nadzor napetosti/izklop strižnega utora-) |
EN 15048 zajema ne-prednapete običajne strukturne vijake in ne sme nadomestiti prednapetih sklopov EN 14399.
Mehanske lastnosti na prvi pogled
ASTM F3125, razred A325
Razred A325 je toplotno{1}}obdelan srednje{2}}ogljikov ali legiran-jeklen šestrobi konstrukcijski vijak. V skladu s trenutno specifikacijo ASTM F3125 je minimalna določena natezna trdnost 120 ksi (približno 827 MPa) v vseh zajetih premerih. Tip 1 je združljiv z vročim-cinkanjem, medtem ko je jeklo tipa 3 proti vremenskim vplivom določeno za odpornost proti atmosferski koroziji v morskem ali obalnem okolju brez barvanja.
Razredi lastnosti EN 14399
Sklopi EN 14399 so določeni v razredih lastnosti 8.8 (najmanjša natezna trdnost 800 MPa, tečenje 640 MPa) in 10.9 (najmanjša natezna trdnost 1040 MPa, tečenje 940 MPa) po ISO 898-1. EN 14399-1 podaja splošne zahteve, EN 14399-3 pokriva sklope šestkotnih vijakov in matic System HR, EN 14399-6 pa pokriva sklope za nadzor napetosti System HRC.
Najmanjša napetost vijaka za A325 (RCSC tabela 5.2)
| Velikost vijaka (in) | Najmanjša napetost vijaka (kips) | Približno kN |
|---|---|---|
| 1/2 | 12 | 53 |
| 5/8 | 19 | 85 |
| 3/4 | 28 | 125 |
| 7/8 | 39 | 173 |
| 1 | 51 | 227 |
| 1-1/8 | 56 | 249 |
| 1-1/4 | 71 | 316 |
| 1-1/2 | 85 | 378 |
Vrednosti so vzete iz tabel minimalne napetosti vijakov RCSC za A325; Številke kN so zaokrožene. Za sklope po EN 14399 je konstrukcijska prednapetost izračunana kot Fp,C=0.7 x fub x As z uporabo območja napetosti vijaka.
Prednapetost, navor in metode zategovanja
Vgradni navor je ocenjen z univerzalno formulo T=kx D x Fp, kjer je k koeficient navora, D nazivni premer in Fp konstrukcijska prednapetost. Koeficient k se spreminja glede na površinsko obdelavo in mazanje, običajno med približno 0,10 in 0,20, zato ga je treba preveriti s certificiranim testiranjem za serijo in stanje mazanja, ne pa iz statične tabele. Zategovanje mesta je nadzorovano z eno od naslednjih metod:
Kalibriran ključ:nadzor navora s preverjanjem odčitkov, najpogostejša terenska metoda.
Obrat--matice:zategnite, da se prilega-tesno, ujemite z-oznako, nato zavrtite za določen kot; osnovna metoda, ki jo je odobril AISC 360 za kritične spoje.
Strižni-izključen (Sistem HRC):striženje utora vijaka pri konstrukcijski prednapetosti; 100 % zlepkov se mora striči, nestriženi zlepki pa so zavrnjeni.
Indikatorji neposredne napetosti:prednapetost se odčita neposredno iz indikatorske reže pod glavo vijaka.
Za prednapete sklope EN 1090-2 zahteva, da se postopek namestitve navora in dnevniki navora dokumentirajo in arhivirajo za pregled.
Pravila za zamenjavo in pregled
Sklopov ASTM A325 in EN 14399 ni mogoče mešati ali zamenjati brez tehničnega preverjanja in uradne odobritve inženirja. Sistemi se razlikujejo po geometriji glave, dolžinah navojev, dimenzijskih tolerancah in metalurški klasifikaciji, navzkrižna-standardna zamenjava pa mora biti podprta s ponovnim izračunom načrta. Dobavitelji bi morali zagotoviti popolno dokumentacijo o sledljivosti, običajno EN 10204 3.1 potrdila o preskusu mlina s sledljivostjo toplotnih-številk in poročila o preizkusih-nivoja serije za natezno trdnost zagozde, preizkusno obremenitev in umerjen k-faktor, tako da se lahko-inšpekcija tretjih-okonča brez zavrnitve lokacije.
Pogosto zastavljena vprašanja
Ali je mogoče vijake ASTM A325 in EN 14399 zamenjati drug za drugega?Ne brez inženirskega preverjanja. Čeprav sta oba -konstrukcijska vijaka visoke trdnosti, se razlikujeta po profilu glave, dimenzijah navojev, tolerancah in razredih lastnosti. Vsaka zamenjava mora biti potrjena s ponovnim izračunom načrta in odobrena s strani inženirja evidence.
Kateri vijaki so potrebni za projekt AISC 360?Projekti, zasnovani za AISC 360, uporabljajo sklope ASTM F3125 razreda A325 ali razreda A490 s prednapetostjo po specifikaciji RCSC. Pritrdilni elementi EN 14399 jih ne morejo neposredno nadomestiti brez tehničnega preverjanja.
Kateri vijaki so potrebni za projekt Eurocode 3?Projekti, zasnovani v skladu z EN 1993 (Eurocode 3), uporabljajo prednapete sklope vijakov EN 14399 v razredih lastnosti 8.8 ali 10.9. Vijaki ASTM A325 ne izpolnjujejo evropskih zahtev za vpenjalno silo, tolerance in razrede materiala v prednapetih povezavah.
Ali so na voljo pocinkani vijaki A325?ja ASTM F3125 stopnje A325 tipa 1 je združljiv z vročim-cinkanjem, ob upoštevanju dodatka navoja in nadzora vodikove-krhkosti. Jeklo tipa 3 proti vremenskim vplivom se uporablja, kjer-se zahteva samozaščitna odpornost proti atmosferski koroziji.
Kako je treba na mestu določiti zatezni moment?Navor je treba izračunati iz potrjenega koeficienta navora k dejanske serije in stanja mazanja z uporabo T=kx D x Fp. Vrednosti statične tabele so samo za načrtovanje; ASTM/RCSC in praksa EN 1090-2 zahtevata certificirano testiranje na serijo.
Kakšno dokumentacijo mora zagotoviti dobavitelj vijakov?Popolna sledljivost serije z EN 10204 3.1 potrdili o preskusih mlina, poročili o preskusih mehanskih lastnosti in zapisi umerjenega k-faktorja in statusa mazanja, kar omogoča nemoteno sprejemanje projektnih inšpektorjev.
